0%

Wentech Trading

Wentech Trading
Saya Amirul Rahman, pengasas electriciannearme.my.
Apa yang akan anda temui di sini

Saya Amirul Rahman, pengasas electriciannearme.my.

Walaupun saya bukan pemilik kedai perkakas atau pembekal peralatan, saya berminat untuk membantu orang ramai mencari kedai perkakas, kedai barangan elektrik dan pembekal peralatan rumah yang berdekatan di Malaysia dengan cepat, mudah dan dipercayai.

Saya mencipta direktori ini dengan penuh dedikasi kerana saya tahu bahawa mencari kedai perkakas berhampiran boleh menjadi penting apabila anda memerlukan peralatan, bahan atau barangan keperluan untuk kerja pembaikan, penyelenggaraan atau kegunaan harian. Matlamat saya adalah menyediakan maklumat yang jelas, terkini dan mudah dirujuk supaya anda dapat mencari kedai yang sesuai dengan lebih yakin.

Misi saya adalah menghimpunkan maklumat berguna tentang kedai perkakas di Malaysia dalam satu tempat, termasuk lokasi, waktu operasi, maklumat hubungan, produk dan perkhidmatan yang tersedia, supaya anda dapat mencari kedai yang paling sesuai dengan keperluan anda.

Wentech Trading, sebuah kedai perkakasan yang terletak di bandar Jerantut, Pahang, hadir sebagai destinasi utama bagi penduduk setempat yang mencari pelbagai keperluan perkakasan dan bahan binaan. Menjawab keperluan mereka yang sering mencari “kedai perkakasan berhampiran saya,” Wentech Trading menawarkan rangkaian produk lengkap, dari alat pertukangan, aksesori elektrik, hingga barangan kegunaan harian, dengan perkhidmatan mesra dan harga yang berpatutan. Dengan lokasi strategik yang mudah diakses, kedai ini bukan sahaja memudahkan urusan pembelian, tetapi turut menjadi rujukan komuniti dalam menyelesaikan projek kecil atau besar, sekali gus mengukuhkan peranannya sebagai penyumbang aktif kepada ekonomi dan keperluan harian penduduk Jerantut.

Wentech Trading

Alamat

1, Jalan Zapin Indah 1, Bandar Inderapura, 27000 Jerantut, Pahang, Malaysia

Telefon

+60 9-266 1948

Lokasi Wentech Trading
Ulasan

4.8/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Wentech Trading yang terletak di 1, Jalan Zapin Indah 1, Bandar Inderapura, 27000 Jerantut, Pahang, menonjol sebagai hab perniagaan yang strategik dan cekap dalam memenuhi keperluan industri setempat. Dengan lokasi yang mudah diakses di tengah-tengah Bandar Inderapura, syarikat ini menawarkan perkhidmatan yang responsif dan profesional, disokong oleh talian komunikasi yang pantas melalui +60 9-266 1948 untuk pelanggan yang memerlukan konsultasi segera. Kelebihan utama Wentech Trading terletak pada rangkaian produk lengkap dan harga kompetitif, menjadikannya pilihan utama bagi perniagaan yang mengutamakan kecekapan operasi dan kebolehpercayaan bekalan. Selain itu, komitmen mereka terhadap perkhidmatan pelanggan yang telus dan penyelesaian pantas telah membina reputasi kukuh sebagai rakan kongsi yang bertanggungjawab dalam rantau Pahang, sesuai untuk perniagaan yang memerlukan sokongan logistik dan bekalan tanpa kompromi.

AhadTutup
Isnin8:30 PG–5:30 PTG
Selasa8:30 PG–5:30 PTG
Rabu8:30 PG–5:30 PTG
Khamis8:30 PG–5:30 PTG
Jumaat8:30 PG–5:30 PTG
Sabtu8:30 PG–5:30 PTG

Soalan Lazim

Apakah Wentech Trading terletak berdekatan dengan saya?

Ya, Wentech Trading terletak di 1, Jalan Zapin Indah 1, Bandar Inderapura, 27000 Jerantut, Pahang, Malaysia, yang menjadikannya pilihan utama untuk kedai perkakasan berhampiran anda. Lokasinya yang strategik di tengah bandar Jerantut memudahkan akses dari kawasan perumahan dan laluan utama, jadi anda tidak perlu bersusah payah mencari alat atau bahan binaan. Dengan kadar kepuasan pelanggan 4.8 bintang, kedai ini sememangnya destinasi yang boleh dipercayai untuk keperluan harian dan projek DIY anda.

Apakah jenis produk perkakasan yang ditawarkan oleh Wentech Trading?

Wentech Trading menyediakan pelbagai jenis alat perkakasan seperti tukul, gerudi, skru, cat, paip, dan peralatan elektrik, semuanya di bawah satu bumbung untuk memudahkan urusan anda. Stok mereka sentiasa dikemas kini mengikut keperluan semasa, termasuk produk mesra pengguna dan tahan lasak yang sesuai untuk tukang profesional mahupun pemula. Dengan pilihan yang lengkap, anda boleh menyelesaikan projek rumah tanpa perlu melawat beberapa kedai lain, menjimatkan masa dan tenaga.

Baca
Tai Hua Hardware Sdn. Bhd. (2-1/2M)

Bagaimana cara untuk menghubungi Wentech Trading bagi membuat pertanyaan?

Anda boleh menghubungi terus Wentech Trading melalui talian +60 9-266 1948 untuk sebarang pertanyaan tentang ketersediaan stok, harga, atau tempahan khas. Staf mereka yang mesra dan berpengetahuan akan membantu anda dengan cepat, sama ada melalui panggilan atau lawatan terus ke kedai. Jangan ragu untuk bertanya tentang diskaun pembelian pukal atau nasihat teknikal, kerana mereka terkenal dengan perkhidmatan pelanggan yang responsif dan penyelesaian yang praktikal.

Adakah Wentech Trading menawarkan perkhidmatan penghantaran untuk pembelian perkakasan?

Walaupun fokus utama adalah kedai fizikal yang sedia ada, Wentech Trading sering menyediakan perkhidmatan penghantaran tempatan untuk kawasan sekitar Jerantut dengan bayaran berpatutan atau percuma untuk pembelian minima tertentu. Ini sangat membantu jika anda membeli barang berat seperti simen atau paip panjang, kerana anda tidak perlu bersusah payah mengangkut sendiri. Hubungi mereka di talian yang diberikan untuk mengesahkan syarat penghantaran, dan nikmati kemudahan berbelanja tanpa tekanan seperti pengalaman digital tetapi dengan sentuhan perkhidmatan komuniti yang hangat.