0%

Mr DIY Segamat Central

Mr DIY Segamat Central
Saya Amirul Rahman, pengasas electriciannearme.my.
Apa yang akan anda temui di sini

Saya Amirul Rahman, pengasas electriciannearme.my.

Walaupun saya bukan pemilik kedai perkakas atau pembekal peralatan, saya berminat untuk membantu orang ramai mencari kedai perkakas, kedai barangan elektrik dan pembekal peralatan rumah yang berdekatan di Malaysia dengan cepat, mudah dan dipercayai.

Saya mencipta direktori ini dengan penuh dedikasi kerana saya tahu bahawa mencari kedai perkakas berhampiran boleh menjadi penting apabila anda memerlukan peralatan, bahan atau barangan keperluan untuk kerja pembaikan, penyelenggaraan atau kegunaan harian. Matlamat saya adalah menyediakan maklumat yang jelas, terkini dan mudah dirujuk supaya anda dapat mencari kedai yang sesuai dengan lebih yakin.

Misi saya adalah menghimpunkan maklumat berguna tentang kedai perkakas di Malaysia dalam satu tempat, termasuk lokasi, waktu operasi, maklumat hubungan, produk dan perkhidmatan yang tersedia, supaya anda dapat mencari kedai yang paling sesuai dengan keperluan anda.

Mr DIY Segamat Central merupakan destinasi utama bagi penduduk Daerah Segamat yang mencari kedai perkakasan berhampiran saya dengan pelbagai keperluan rumah dan projek DIY. Terletak strategik di pusat bandar Segamat, premis ini menawarkan rangkaian produk yang luas, daripada alatan tangan, bahan binaan, perkakas elektrik, sehingga barangan hiasan dan keperluan harian, semuanya pada harga yang berpatutan. Dengan suasana kedai yang bersih, teratur, dan staf yang mesra, Mr DIY Segamat Central bukan sekadar tempat membeli-belah, tetapi juga penyelesaian lengkap untuk memudahkan urusan harian serta memenuhi keperluan pembaikan dan pemulihan rumah warga setempat tanpa perlu bersusah payah mencari di lokasi lain.

Mr DIY Segamat Central

Alamat

Segamat Central, Shopping Mall, LG01A, Lower Ground Floor, Jln Kolam Air, 85000 Segamat District, Johor, Malaysia

Telefon

+60 7-931 3888

Lokasi Mr DIY Segamat Central
Ulasan

4.2/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Mr DIY Segamat Central yang terletak di LG01A, Lower Ground Floor Segamat Central Shopping Mall, Jalan Kolam Air, Johor, menawarkan kemudahan membeli-belah yang sangat strategik dengan akses terus ke kawasan tumpuan pengunjung. Sebagai pengedar utama barangan runcit dan perkakasan rumah, kedai ini menyediakan pelbagai pilihan produk dengan harga yang kompetitif dan berpatutan, sesuai untuk keperluan harian keluarga. Lokasinya di pusat membeli-belah yang sibuk memudahkan pengunjung menggabungkan urusan lain dalam satu lawatan, manakala waktu operasi yang fleksibel serta khidmat pelanggan yang mesra menambah nilai pengalaman membeli-belah. Dengan adanya kemudahan parkir yang luas dan keselamatan terjamin di kawasan mall, anda boleh membeli dengan tenang tanpa perlu risau.

Ahad10:00 PG–10:00 PTG
Isnin10:00 PG–10:00 PTG
Selasa10:00 PG–10:00 PTG
Rabu10:00 PG–10:00 PTG
Khamis10:00 PG–10:00 PTG
Jumaat10:00 PG–10:00 PTG
Sabtu10:00 PG–10:00 PTG

Soalan Lazim

Apakah waktu operasi Mr DIY Segamat Central?

Mr DIY di Segamat Central biasanya dibuka setiap hari dari 10 pagi hingga 10 malam, mengikut waktu operasi pusat membeli-belah. Namun, adalah lebih baik untuk menghubungi talian +60 7-931 3888 sebelum berkunjung, kerana waktu mungkin berubah pada cuti umum atau musim perayaan. Lokasi tepat anda boleh menemuinya di LG01A, Lower Ground Floor, mudah diakses dari pintu masuk utama pusat beli-belah.

Di manakah lokasi tepat Mr DIY Segamat Central dan bagaimana untuk sampai ke sana?

Kedai ini terletak di Segamat Central Shopping Mall, di Jalan Kolam Air, 85000 Segamat, Johor. Jika anda menggunakan aplikasi peta, cari “Mr DIY Segamat Central” dan ia akan menunjukkan laluan terus ke Lower Ground Floor. Kawasan ini mempunyai tempat letak kereta yang luas dan mudah dikunjungi dengan pengangkutan awam, kerana ia berhampiran dengan stesen bas dan teksi utama di Segamat.

Baca
Kedai Perkakasan Terbaik di Sungai Udang untuk Keperluan Anda

Apakah jenis produk yang boleh didapati di Mr DIY Segamat Central?

Sebagai kedai perkakasan berhampiran saya, Mr DIY menawarkan pelbagai barangan seperti alat pertukangan, cat, perkakas elektrik, barangan dapur, dan bekalan rumah. Anda juga boleh mencari peralatan taman, alat tulis, dan aksesori kereta. Dengan penarafan 4.2 bintang, pelanggan memuji kepelbagaian stok dan harga yang berpatutan, menjadikannya pilihan utama untuk keperluan harian dan projek DIY.

Adakah Mr DIY Segamat Central menyediakan perkhidmatan penghantaran atau tempahan dalam talian?

Ya, anda boleh menggunakan perkhidmatan penghantaran melalui platform e-dagang rasmi Mr DIY atau aplikasi pihak ketiga yang disokong. Untuk tempahan pukal atau pertanyaan stok, hubungi terus +60 7-931 3888; kakitangan akan membantu semak ketersediaan barang. Walaupun tiada perkhidmatan penghantaran khusus dari kedai, pilih “Segamat Central” semasa daftar keluar dalam talian untuk memastikan pesanan diproses dari cawangan ini.